Warstwa_18

Agent House

Biuro Nieruchomości z wieloletnią tradycją, które powstało z myślą o tym, aby skutecznie i rzetelnie przeprowadzić cały proces dotyczący zagadnienia nieruchomości. Naszym sukcesem jest satysfakcja naszych klientów, dlatego też gwarantujemy profesjonalną i bezpieczną realizację transakcji. Obszarem naszego działania jest głównie Trójmiejski rynek nieruchomości i szeroki wachlarz usług z nim związany, jak: kupno, sprzedaż, wynajem.

Fantastyczne relacje z naszymi klientami pozwoliły nam stworzyć wyjątkowe biuro, które bazuje na ogromnym doświadczeniu zawodowym. Nasz ZESPÓŁ tworzą wyłącznie Eksperci posiadający licencje zawodowe. Gwarantujemy indywidualne podejście do naszych klientów.

 

Priorytetem naszego działania jest profesjonalna obsługa przez naszych Specjalistów ds. Obrotu Nieruchomościami. Nasze Biuro Nieruchomości AGENT HOUSE posiada bardzo ważny CERTYFIKAT UBEZPIECZENIOWY.

 

Oferujemy Państwu atrakcyjną i bogatą bazę ofert. W naszym biurze mogą Państwo również liczyć na pomoc w zakresie: biura notarialnego, home staging, doradztwo i obsługa kredytowa, świadectwa charakterystyki energetycznej, ubezpieczenie nieruchomości porady prawne, usługi sprzątania, usługi remontowe, usługi Architekta.

20190904_145657
20190904_145718

Trójmiasto to niezwykle atrakcyjny region nadmorski, nad Zatoką Gdańską. Obejmuje on trzy ciekawe ośrodki miejskie - historyczny Gdańsk, nowoczesną Gdynię i rozśpiewany Sopot. Trójmiasto to jeden z ważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych i przemysłowych w Polsce, ale zdecydowanie najważniejszą rolę odgrywa tu turystyka, gdyż region ten należy do najciekawszych pod względem krajoznawczym obszarów naszego kraju.

 

Trójmiasto, jest zdecydowanie dziś jednym z najchętniej odwiedzanym regionem Polski. Gdańsk na całym świecie słynie ze swej pięknej architektury, Gdynia to ważny port bałtycki i nowoczesne miasto, Sopot natomiast, to typowy kurort nadbałtycki ze wspaniałymi złocistymi plażami i znanym w całej Polsce molo, chętnie odwiedzanym przez turystów.

20190904_233340

Dla tych wszystkich powodów nasza praca jest pasją i przyjemnością, gdzie możemy z Państwem się podzielić ogromną wiedzą.

Naszym mottem jest gwarancja uzyskania najlepszej ceny.

 

Serdecznie Wszystkich Państwa zapraszam do aktywnej  współpracy z naszym biurem.

Profesjonalizm i rzetelność

z nami uzyskasz najlepszą cenę na rynku

Katarzyna Siewińska

ekspert, licencja zawodowa nr 21303

biuro@agenthouse.pl

+48 535-477-774